spotkanie

Nasz zespół

OGRODOMANIĘ tworzy zespół wykwalifikowanych ogrodników, którzy swe doświadczenie zdobywali w Holandii, Niemczech i Kanadzie. Współpracując z kreatywnymi architektami krajobrazu zaaranżowaliśmy już razem wiele ciekawych przestrzeni. Stale pogłębiamy naszą wiedzę biorąc udział w szkoleniach i międzynarodowych wystawach ogrodniczych.

Nasi klienci powiedzieli o nas:

„ Dobra organizacja pracy, terminowość, profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywane przedsięwzięcie pozwoliły na sprawne oraz rzetelne wywiązanie się ze zobowiązań ...”
mcdonald's logo
McDonald's
„ Zarówno na etapie projektowym jak i wykonawczym uwzględniane są indywidualne potrzeby oraz gusta Klientów a prezentowane rozwiązania zgodne są z najnowszymi trendami oraz technologiami...”
Toya S.A.
„ Rekomenduję firmę Ogrodomania jako solidną, wiarygodną oraz w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań […]. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług [...]”
Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.
„ (...) Sposób działania i rozwiązywania problemów przez firmę Ogrodomania potwierdza dobrą opinię o tym wykonawcy jako rzetelnym, terminowym i zaangażowanym w wykonywane przez siebie prace. (...)”
kajima realizacja
Kajima Poland Spółka z o.o.
skanska logo
prologis logo
artidom logo
aquapark wroclaw logo
best western logo 1

Projekty dla każdego

Podejmujemy się projektów różniej wielkości, zarówno dla Klientów indywidualnych jak i biznesowych. Każdy projekt jest dla nas tak samo ważny.

Scroll Up